Eesti digikodanik ja fänn Bam Margera sõimas joobes peaga enda mänedžeri läbi ja ähvardas talle peksa anda


Simple Sessioni teine treeningpäev
Simple Sessioni teine treeningpäevFoto: Taavi Sepp

Legendaarse MTV naljasaate "Jackass" ameeriklasest staar ja profirulataja Bam Margera (37), kes on Eesti digikodanik ning 3D-prinditud ehete tootmisega tegeleva Bammerch omanik, sõimas ja ähvardas vägivallaga enda mänedžeri.

New Yorgis asuva West Side Comedy Clubi töötajad sõnasid TMZ-le, et Bami meeskond palus tühistada kell 19:00 toimuma pidanud etenduse, kuid lootsid siiski, et kella 22:00 toimuvale etendusele tuleb publik kohale.

Bam ilmus kohale kell 20:00 ja leides eest tühja klubi asus ta enda mänedžeri valimatult sõimama. Mees sõimab ohvrit väga roppude sõnadega ja ähvardab talle ka füüsiliselt kallale tungida, selgub TMZ valduses olevast videost.

TMZ andmetel oli Bam sündmuskohale jõudes joobes, talle püüti küll selgitada, et publik hakkab klubisse tulema alles kella 21 ajal, kuid mees ei saanud sellest aru.

Bam tormas vihasena klubist välja, näitas maja ees olevale töötajale keskmist sõrme ja istus teda ootavasse autosse. "Jackassi" staar on juba pikemalt olnud pahuksis alkoholi kuritarvitamisega. Mõlemad sellele õhtul toimuma pidanud esinemised jäid ära.