Eesti kuulus youtuber Martti Hallik selgitab oma edu tagamaid: inimestele meeldib, kui ma saan haiget või tunnen ennast ebameeldivalt


Martti Hallik
Martti HallikFoto: Erakogu / Instagram @marttihallik

Eesti üks tuntumaid videoblogijaid ning YouTube'i Eesti kogukonna eestvedajaid Martti Hallik väisas Raadio 2 saadet "Suvehommik" ning rääkis, mis on olnud tema edu võti. Mees tõdes, et vaatajatele meeldib teda näha kompromiteerivates olukordades.

Martti rääkis, et on alati jälginud oma videode kvaliteeti: "Mina annan edasi oma isiksust läbi Youtube'i ja ma ütlen alati, et sa pead panema oma isiksuse särama, kui sa tahad kuskile saada." Ta lisas, et ei oska täpselt öelda, mis tema edukuse saladus on, ent usub, et püüd olla tema ise on sellele kaasa aidanud.

Veebruarikuus oli Marttil YouTube'is vaid 150 jälgijat, ent tänaseks on neid juba üle 15 000. "Järjepidevus on see, mis tõi mulle vaatajaskonna," rääkis ta saates. Ühe YouTube'i video tegemine pole sugugi vähe aega nõudev projekt, vaid Halliku sõnul nõuab üks minut head videot ligi tunni jagu musta materjali.

"Inimestele meeldib, kui ma saan haiget või tunnen ennast ebameeldivalt," täpsustas Hallik oma videodest rääkides.