Eesti supermodell Agne: ükskord sulasid kõrbes mu kontsakingadel tallad ära


Eesti supermodell Agne: ükskord sulasid kõrbes mu kontsakingadel tallad ära
Foto: Taavi Luhamaa/Instagram@agnevaher

Maailmakuulsad supermodellid Agne ja Adeline tunnistavad, et Eestis on töö tõeline naudig, võrreldes sellega, kuidas modelle välismaal koheldakse.

Supermodellid Agne ja Adeline rääkisid Kroonikale, kuidas liialt väiksed kingad ning tunde kontsadel kõndimine naiste jalgadele tõeliselt julma mõju avaldavad. "Catwalk'il on tavaline mitu numbrit väiksemad kingad jalga pigistada ja siis on pärast jalad verised ja villis. Modellide jalgu võib võrrelda tantsijate omadega," tõdeb Adeline.

Rääkimata sellest tuleb ette ka pildistamisi, kus kaunitarid poolpaljalt talve külma peavad taluma või jopega kõrbes poseerima, tunnistas Agne. "Ja külmetatud on ka, sest suveriideid pildistatakse sageli talvel. On olnud kordi, kus talvekollektsiooni on keset kõrbe pildistatud ja siis on kuumarabanduse oht reaalne olnud. Ükskord sulasid kõrbes mu kontsakingadel tallad ära!"

Agne tunnistab, et võrreldes välismaiste töödega on Eestis modell olla mugav. "Eestis on modellitöid väga mugav ja turvaline teha. Siin ei tundu see absoluutselt tööna!"

Modellitöö pahupoolest loe pikemalt Kroonikast.