Eestil on lõpuks oma Nokia? Beckhami promotud saun on Briti meedias tõeline hitt

 (74)
Eestil on lõpuks oma Nokia? Beckhami promotud saun on Briti meedias tõeline hitt
Fotod: Instagram / kuvatõmmised

Endine jalgpallur David Beckham postitas pühapäeval Instagrami pildi oma uuest saunast, mille on disaininud ja tootnud Viljandimaal asuv ettevõte Iglucraft. 15 000 naela maksnud majake on aga Suurbritannia meedias tõeliseks hitiks saanud.

"Aitäh, Iglucraft. Ma lausa armastan seda sauna, eriti sellise külma ilmaga," kirjutas mees fotole juurde ja lisas püstise pöidla emotikoni. Jalgpallur sai esimest korda eestlaste leiutist kasutada sõbra Guy Richie sünnipäeval, kes postitas mitmeid vahvaid fotosid Instagrami Richie.

Foto: Instagram


"See saun on geniaalne. On väga hea, et saunaga on kaasas veel järv, kanuu, kosk ja abikaasa. Te saate sellest kõigest aru, kui ise ka kord 50 saate," kirjutas filmiprodutsent Richie oma sünnipäeval.

Seotud lood:

Väljaanne Mirror kirjutab, et majake on disainitud eestlaste traditisioonilise sauna põhjal, ning nimetab Beckhami ostu lausa luksuseks.

Foto: Kuvatõmmis

Eestlaste firma on jõudnud tänu Beckhamile ka The Suni, kus öeldakse, et saunamõnusid saavad majakeses nautida erinevas vanuses inimesed ja terve pere mahub lausa ära.

Foto: Mirror

Saunale tegi reklaami ka üks loetumaid internetisaite Daily Mail.


Foto: Kuvatõmmis