Eha Urbsalu nõuab mehelt last

 (46)
Eha Urbsalu nõuab mehelt last
Päevaleht/Pressifoto, Pille-Riin Pregel

Hiljuti kodumaad külastanud eksmiss ja lauljatar Eha Urbsalu (38) soovib juba lähitulevikus paikseks jääda ja perekonna soetada. "Ma ei saa oma munarakkudele valetada!" räägib naine.

Eha ütleb pikas intervjuus ajakirjale Naised, et iga kord kodus käies uurib ka ema, millal lapselast oodata on. "See on ainuke asi, kus ma vanust tunnetan," sõnab ta, et sooviks enne 40. eluaastat pere soetada.

Lapse saamine mõlgub Eha mõtteis juba mõnda aega, kuid siiani pole tema Miamis elav itaalia ärimees Luca pisipere poolt olnud. See oli ka põhjuseks, miks paar on korra isegi lahku läinud. "Lucaga on meil hea elu, me ei vaidle, argipäev sujub mõnusasti. Kuid tema ei taha lapsi," jutustab Eha, kes on mehega koos olnud kuus aastat.

"Olen talle kogu aeg rääkinud, et kui me last ei muretse, siis lähen temast lahku. Aga siis sõidame jälle kusagile reisile ning jälle möödub mõni kuu, teema lükkub tulevikku." Nüüd ütles aga Eha mehele, et ei veeda temaga enam jõule, sest läheb tõepoolest ära.

Seekord jõudis sõnum Lucani. "Ta kinnitas, et sai esimest korda kolme viimase aasta jooksul aru, et see on mulle elu ja surma küsimus," ütleb Eha.