Ei talu kriitikat! Ilves blokkis Twitteris Oudekki Loone, Iivi Anna Masso, Kari Käsperi, Lisette Kampuse ja Siim Sinamäe

 (22)
Ei talu kriitikat! Ilves blokkis Twitteris Oudekki Loone, Iivi Anna Masso, Kari Käsperi, Lisette Kampuse ja Siim Sinamäe
Foto: Toomas Hendrik Ilvese Twitter, Õhtuleht

Meie president Toomas Hendrik Ilves armastab sotsiaalmeediat jäägitult, paraku ei armasta kõik sotsiaalmeedias tegutsevad inimesed sama jäägitult teda ning viimasel ajal üha enam enda pihta käivaid kriitikanooli tunda saanud Ilves panigi seetõttu Twitteris peale blokeeringu neile, kes talle kõige enam närvidele käivad — Oudekki Loonele, Iivi Anna Massole, Kari Käsperile, Lisette Kampusele ja Siim Sinamäele, kirjutab Õhtuleht.

Loone, kellele tõi bloki kommentaar kainuspoliitika teemal, on seisukohal, et presidendile selline käitumine ei sobi. Portaali nihilist.fm toimetaja Siim Sinamäe tõdeb, et Toomas Hendrik on lihtsalt paranoiline ja oma ajastu peegel. Kampus tunnistab, et tal on ükskõik, miks president teda blokeerib.

Nii Kari Käsper kui ka Iivi Anna Masso kinnitavad aga, et mingit tüli president Ilvesega olnud pole ning seetõttu jääb arusaamatuks, miks neid on blokeeritud.

Presidendi nõunik Toomas Sildam võtab riigipea käitumise sotsiaalmeedias kokku lühidalt: "Nii nagu kõik teisedki, kasutab ka Toomas Hendrik Ilves Twitteris õigust valida endale suhtluskaaslasi."

Loe edasi Õhtulehest!