Elatisvõlglasest koolitaja Georg Merilo abiellus näitleja Kärt Krossiga

 (95)
GEORG MERILO
GEORG MERILOFoto: Mati Hiis, õhtuleht

Tuleb välja, et vahepeal on suurema kärata abiellunud näitleja Kärt Kross (49) ja koolitaja Georg Merilo (46). Pulmad peeti Pirita kloostri varemetes, mis on peaaegu nende endi kodu tagaõu.

Kroonikas räägib Kärt Kross, nüüd uue nimega Merilo, kuidas nad koolitajast Georgiga kohtusid. Georgist kirjutas eile ka Eesti Päevaleht, paljastades, et edukana näiv koolitaja on oma pojale võlgu 12 000 eurot elatisraha. Ka kohtutäiturid on mehe ees võimetud, sest too ei maksa endale palka, vaid liigutab rahasid OÜ kaudu – tema isiklikult arvelt pole midagi arestida.

Loe Georg Merilo elatisvõlast pikemalt siit!

Nüüd ilmneb, et näiline vaesus ja suur võlg ei ole takistanud tal oma uue armsama, näitlejanna Kärt Krossiga pulmitada. "Olin kaotanud usu institutsiooni nimega abielu, ent Kärti kohates ja tema väärtusest aru saades see taastus, armideta," seletas Georg Kroonikale.

"Kui esimest korda abiellusin 1988. aastal (Kärt oli 23 aastat abielus Jaan Krossi ja Ellen Niidu poja Märten Krossiga – toim), siis käisime kahekesi, võimalikult kiiresti lapse kahe söögikorra vahel Õnnepalees ära, ei olnud külalisi ega pidu," rääkis seriaalist "Kartulid ja apelsinid" tuntud Kärt oma esimesest abielust.

Kärdi ja Georgi pulmadest loe Kroonikast!