Elina Nechayeva kirjutas oma värskeima laulu tualetipotil istudes: seal oli soojendusega prill-laud, olin nii rõõmus!

 (33)
Eesti Laul 2018 1. poolfinaal
Eesti Laul 2018 1. poolfinaalFoto: Taavi Sepp

Koloratuursopran Elina Nechayeva tunnistas oma jõulutuuri eel saates “Hommik Anuga” antud intervjuus, et on usina harjutamisega oma hääleulatust veelgi kasvatanud — nüüd on tema kõrgeimaks noodiks ülemise oktaavi la.

“Tuled ära kasutada häälematerjali!” hõiskas Elina, kes on enda arenguga ülimalt rahul ning plaanib nüüd hakata “juurde kasvatama” ka alumisi noote. Lisaks on Elina ülimalt rahul sellega, et on saanud hakkama päris omaenda laulu kirjutamisega. “Kõik tegin ise, sõnad ja meloodia. See tuli ootamatult — hakkasin mõtlema jõuludest ja oma lahkunud vanaemast ja mõtlesin, et oleks tore luua midagi, mis meenutaks teda. Panin armastuse enda armsa vanaema vastu laulu sisse," kirjeldast ta loomeprotsessi.

Alati särav ja õnnelik Elina tunnistas Anu Välbale puhtsüdamlikult, et tegeleb sellega aktiivselt, et olla õnnelik. "Igas päevas tuleb leida midagi, mis teeb meele rõõmsaks, tegelen sellega iga päev. Kasvõi näiteks selle laulu sõnu kirjutasin, vaadates ilusat vaadet. Seal oli ka soojendusega vets — kirjutasin viimase salmi sõnad sooja prill-laua peal. Olin nii rõõmus!” naeris Elina lapseliku vaimustusega.

Rannap Roostevaba maailm