Elina Nechayeva: ma ei tohi enam päikeseprillide ega meigita trennigi teha

 (15)
Tbilisi 13 jun
Tbilisi 13 junFoto: Rauno Volmar

ERSO Gruusia ja Armeenia kontserdituuri eriti meeldejääval kontserdil Gruusia pealinnas Thbilisis soleeris sümfooniaorkestri ees koloratuursopran Elina Nechayeva, kes tõdeb, et Eurovisionil käigule järgnev tähelepanu nõuab ka veel enam enda välimuse eest hoolitsemist.

"Aga seda võin ma küll öelda, et isegi kui hommikul metsa jooksma lähen, tulevad inimesed pilti tegema. Ma ei tohi enam päikeseprillide ega meigita trennigi teha," naerab Nechayeva Eesti Päevalehele antud intervjuus.

Lisaks välimusele on aga tema töös veel olulisem füüsiline heaolu: "Laulja elu on nagu tippsportlase elu. Füüsis tuleb korras hoida. Häälepaelad on lihased, nii et kui ülejäänud keha on vormis ja taastub kiiresti, siis taastuvad ka häälepaelad suuremast koormusest paremini. Õige dieet aitab samuti. Ma ei suitseta, ei tarvita alkoholi ja teen sporti. Mürarikkas kohas ma eriti rääkida ei saa, sest see koormab häälepaelu. Isegi kui oled vait, võnguvad häälepaelad kaasa ja see koormab. Vähem rääkimist on hea. Hilisõhtuni väljas olemine ei tule tiheda graafiku puhul kõne alla."

Rannap Roostevaba maailm