Elisa Kolk semmib endast 26 aastat vanema Heti Tulve ärimehest eksiga?

 (82)
Elisa Kolk semmib endast 26 aastat vanema Heti Tulve ärimehest eksiga?
Fotod: Rene Lutterus/Ekspress Meedia

Väidetavalt on teineteise leidnud modelli ja seltskonnatähe Heti Tulve (37) endine ettevõtjast elukaaslane Indrek Rahumaa (47) ning laulja Elisa Kolk (21). Nii Elisa kui ka Indrek töötavad ja elavad suurema osa ajast välismaal, Ameerikas. Elisa ajab seal asju koos muusikaprodutsent Vahur Valgmaaga (37), kes lõi aastate eest tuntud tüdrukutetrio Nexuse.

Vallandunud jutud Indreku ja Elisa suhtest on seda üllatavamad, et Vahur pole Elisa jaoks olnud ainult produtsent, vaid mitu aastat ka tema kallim.

Ometi jäid Elisa ja Indrek üheskoos videokaamera ette New Yorgis, kus Indrek pidas oma sünnipäevapidu. Peol viibis ka Heti, kuid Indreku kõrval istus justkui tema teisepoolena just Elisa – Vahurit polnud üldse näha.

Indrek ja Elisa vaikivad oma võimaliku suhte teemal, samuti Heti. Ainuke, kes asja pisut kommenteerib, on Vahur Valgmaa.

“See info ei vasta tõele,” sõnab Vahur. “Meil Elisaga on kõik hästi ja ma tunnen ka ise Indrekut.” Küsimusele, miks Elisa ja Indrek istusid viimase sünnipäeval kõrvuti otsekui paar, jätab Valgmaa vastamata.

Rannap Roostevaba maailm