Elizabeth Hurley tuleb Tallinna!


Elizabeth Hurley tuleb Tallinna!

On’s tõesti peolinn Tallinn ja Eesti naiste enneolematu ilu teinud murelikuks ka kuulsa Hollywoodi staari Elizabeth Hurley (46)? Väidetavalt väisab südametemurdjast Hugh Granti ekskallim Elizabeth Tallinna oma praeguse abikaasa, ilmakuulsa Austraalia kriketimängija Shane Warnega (42), kes osaleb nimelt Euroopa Kriketi meistrivõistlustel, mis leiavad aset 14., 15., 16. juunil Tallinna Hipodroomil.

Tim Heath meistrivõistluste korraldustoimkonnast kinnitab, et Warne on tõepoolest saabumas ja mängib platsil, kuid kahjuks pole veel sada protsenti kindel, kas mees saabub abikaasaga või mitte. Kroonikani on siiski jõudnud info, et kui alguses plaanis endine elupõletajast poissmees Shane siia üksi tulla ja pärast mängu tiimikaaslastega linna peale pidutsema minna, otsustanud Elizabeth pärast seda, kui oli natuke Tallinna ja Eesti taustauuringut teinud, oma meest siia üksi mitte lasta...

Niisiis, guccid-muccid ja versaced kapist välja ja kõik hipodroomile – äkki antakse Shane’i kõrval ka Hollywoodi staari näha!

Rannap Roostevaba maailm