Ellen DeGeneres tunnistas, et on suhtes olnud Brad Pitti endise türduksõbraga

 (1)
Ellen DeGeneres tunnistas, et on suhtes olnud Brad Pitti endise türduksõbraga
Foto: Scanpix

Selgus, et armastatud saatejuht ja näitleja Brad Pitt jagasid minevikus ühist armastatut. Näitleja tunnistas, et on ka ise näinud, kuidas saatejuht tema silmarõõmuga algust tegi.

Külastades Ellen DeGeneresi telesaadet avalikustas Pitt, et mäletab täpselt kuidas saatejuhiga 80ndatel või 90ndatel tuttavaks sai, vahendab Celebrity Insider.

Näitleja meenutas DeGeneresile, et mäletab, kuidas peol naise otse tegudelt tabas. "Sa lõid mu tüdrukule külge." Kuigi saatejuht näis olema ehmunud, siis Pitt rahustas, et ei pannud seda pahaks. "Ma olin meelitatud."

Hiljem tunnistas ka saatejuht ise, et on ilmselt suhtes olnud ühega Pitti endistest tüdruksõpradest. Kuigi DeGeneres ei avalikustanud, kellest juttu on, siis leppisid staarid kokku, et arutavad teemat peale saadet edasi.

DeGeneres on viimased 16 aastat olnud suhtes näitlejanna Portia De Rossiga. Hiljuti lahutanud Pitt on abielus olnud Jennifer Anistoni ja Angelina Joliega.

Seotud lood:

On enesest mõistetav, et nägusa näitleja Pitti elus on olnud veel palju kaunitare. Milline neist just DeGeneresile silma jäi?Aitäh vastamast ja head loosiõnne!