Elton John: orgiate vaatamine päästis mu elu


Elton John: orgiate vaatamine päästis mu elu
Foto: Scanpix

Muusik Elton Johni elust ei jäänud peale raamatu avaldamise enam midagi salajaseks. Staar tunnistas üles isegi kõige mustemad magamistoa harjumused.

Laulja meenutas, et vaevles raske sõltuvusega suisa aastaid. Vajadus kokaiini järele läks nii karmiks, et hing ei andnud enne rahu kuni läheduses enam kübetki ainet alles polnud, vahendab Mirror.

Vastupidiselt tavapärasele mõjule andis kokaiin staari täitumatule seksiisule üha hoogu juurde. "See on veider, sest tavaliselt see mõjub igasugustele erutustele just vastupidi."

John tarbis kokaiini sellises koguses, et sai vahel mõju nautida lausa eluohtlikult pikalt. "Kui ma piisavalt võtsin, siis mu riist võis kõvana püsida lausa päevi."

Sellisest tungist tulenevalt ei jäänud lauljal muud üle kui oma seksuaalset maailmapilti suurendada. "See võtab inimeselt kõik piirangud maha. Isegi hetero meestelt."

Peagi saigi Hollywoodi ostetud mõisast rajude sekspidude kodu. "Kõige rohkem kasutasin snuukeri tuba, et mehi rahuldada." Staar meenutab, et rohkem tuli ette ka olukordi, mil ta ise osa ei võtnud, aga nautis teiste tegevust. "Ma lihtsalt vaatasin, tegin pilti ja suunasin toimuvat."

Johni sõnul ei haigestunud ta HIV-sse just tänu ise eemale hoidmisele. "Kui ma oleks osalenud, oleksin surnud."