Elu nagu filmis: Olivia Newton-Johni kallim lavastas oma surma ja põgenes Mehhikosse!

 (4)
Elu nagu filmis: Olivia Newton-Johni kallim lavastas oma surma ja põgenes Mehhikosse!
Foto: Vida Press

Tuleb välja, et enam kui kümme aastat tagasi jäljetult kadunud Olivia Newton-Johni kallim on elus — mees on väidetavalt terve aja pesitsenud kuuma Mehhiko rannaliival koos oma sakslannast kallimaga!

Endine operaator Patrick McDermott ja Austraalia lauljatar olid koos olnud üheksa aastat, kui 2005. aasta juunis kalastama läinud mees ootamatult kadunuks jäi. San Pedro rannavalve otsis kogu ranniku läbi, kuid edutult. 2008. aasta novembris otsingud lõpetati ning McDermott kuulutati uppunuks, kirjutab DailyMail.

Nüüdseks on aga uurijad avastanud, et McDermott hoopis lavastas oma surma ja elas rõõmsalt koos uue pruudiga Mehhikos.

Toona kalastusreisile läinud McDermott haihtus 30. juunil 2005. Ükski kahekümnekahest kaasreisijast tema kadumist ei märganud ning mees kuulutati kadunuks alles nädal hiljem, kui too perekondlikule koosviibimisele tulemata jäi. Oliva Newton-Jon viibis oli tol ajal pooleli promotuur Austraalias ja seetõttu ei taibanud ta oma kallimat varem kadunuks kuulutada.

McDermott arvatakse olevat lavastanud oma surma hiigelsuurte võlgade pärast, mida mehel oli kogunenud juba 30 000 dollari ringis. Korea päritolu mehel oli tallel teine pass, milles seisis tema sünninimi Patrick Kim ja vahetult enne haihtumist tegi ta enda mõlemad pangakontod säästudest tühjaks