Eluohtliku haigusega võitlev Anastasia Zavorotnjuk pöördus sotsiaalmeedias fännide poole: aitäh toetuse ja palvete eest


Eluohtliku haigusega võitlev Anastasia Zavorotnjuk pöördus sotsiaalmeedias fännide poole: aitäh toetuse ja palvete eest
Foto: Scanpix

Vene teletäht Anastasia Zavorotnjuk on juba mõnda aega näinud kurja vaeva eluohtliku haigusega, millest arstide sõnul staari päästa ei olegi võimalik. Ometi jagus naisel piisavalt energiat, et fänne pühadel tervitada.

Aasta alguses jagas Zavorotnjuk oma Instagramis imearmsat perepilti, millega kõiki aasta alguse puhul tervitada, vahendab Bublik. "Uus aasta algab ja Anastasia koos kogu perega tahab soovida teile TERVIST ja õnne," rõhutas staar pildi pealkirjas. "Olgu teie järgmine aasta õnnelik ja täitugu kõik teie suurimad soovid."

Kuigi fännid on pikisilmi oodanud, et armastatud näitlejanna seisundist midagi avalikustataks, siis konkreetset vastust nad seni ikkagi saanud ei ole. "Nastja saadab teile kõigile suuri tervitusi ning tänab kõiki toetuse, palvete ja soojuse eest, mida mõttes talle saatnud olete. Kõike paremat teile ja teie lähedastele! Suur, suur aitäh!"

Lühike, kuid südamlik ja konkreetse sõnumiga postitus kogus kiirelt tähelepanu ning tuhanded fännid on Zavorotnjukile veelgi enam toetust avaldanud.