Emata kasvanud Kati Toots: teadsin alati, et minust saab täiuslik ema

 (82)
Advendiküünla süütamine ja jõuluturg
Foto: Ilmar Saabas

"Olen alati teadnud, et minust saab hea ema," räägib Kati Toots, kelle pisike tütar Karolina tänaseks juba aasta ja neljakuune tilluke neiu on.
Rasked ajad on Katit õpetanud elus kõigega toime tulema, vajadusel kokkuhoidlikult elama, olema kannatlik, sihikindel ja alati väärikas.

Nii nagu igal muinasjutul, on ka Kati lool õnnelik lõpp - ta leiab oma unistuste printsi, neil sünnib kaunis tütar ja nad elavad Keila-Joal oma mereäärses häärberis õnnelikult elu lõpuni koos, kirjutab Kroonika.

Ta peab enda elu üheks tähtsaimaks inimeseks oma õde, kes oli talle ema eest. "Elus läks nii. õde oli 18aastane, just abiellunud ja nende perre oli sündinud väike beebi, kui ta mind enda juurde elama võttis. Õde ja õemees kasvatasid mind, olles ise veel lapsed," räägib Kati, kui tuntakse huvi, miks õde teda kasvatas. Tänagi suhtleb ta oma õega väga tihdedalt.

Ennast peab Toots heaks emaks. "Olen alati teadnud, et minust saab täiuslik ema. Ma vähemalt kogu hingest püüdlen selle poole. Olen alati unistanud, et minust saab selline ema, kes on lapsega kodus nii palju kui võimalik. Tahan pakkuda talle koosolemise aega nii palju kui saan. Tahan, et laps läheks võimalikult hilja lasteaeda. Ma tean, et olen oma lapsele hea ema ja selleks ma kindlasti ka jään."