Enda sisemise "mina" leidnud Meelis Lao: kui keegi arvab, et ma olen pehmo, siis olge lahked!

 (37)
Meelis Lao Liivalaia kohtumajas
Meelis Lao Liivalaia kohtumajasFoto: Ilmar Saabas

Kanal 2 lõbusas vestlussaates "Õhtu!" käisid külas kurikuulus ärimees ja väidetav endine allilma liider Meelis Lao koos sõbra ja mõttekaaslase Tiit Trofimoviga, kellega hakatakse homme pidama meestevahelist vestlusõhtut Kultuurikatlas. Muuhulgas tuli arutluse alla see, kas Eesti mees on "pehmo".

“Mina olen oma sisemise “mina” ja rahu leidnud ja üritan selles suunas edasi minna. Kui keegi arvab, et ma olen selle tõttu pehmo, siis welcome (olge lahked — toim.). Eesti mees ei ole kindlasti pehmo!” nentis Meelis ning lisas, et selle jaoks, et mees saaks olla mees, peavad naised seda meestele lubama. “Kas naised mitte ise ei pushi seda, et mehed oleks sellised? Kõik need #metoo kampaaniad, mehed ei tohi ust lahti teha, mantlit selga aidata...,” arutles ta.

“See, mis vanasti oli mees, pole tänapäeval enam sama. Ei pea olema 2-meetrine ja 150-kilone kulturist, vaid mees olemine algab väikestest asjadest. See seisneb austuses iseenda, oma vanemate, sõprade ja naise vastu. See seisneb väikestes tegudes, mida võib-olla esiti tähelegi ei pane,” analüüsis ta.

Rannap Roostevaba maailm