Endine "Top Geari" saatejuht Richard Hammond tegi superautoga raske avarii ja toimetati kopteriga haiglasse

 (69)
Endine "Top Geari" saatejuht Richard Hammond tegi superautoga raske avarii ja toimetati kopteriga haiglasse
Amazon, The Grand Tour / Facebook

Endine "Top Geari" saatejuht Richard Hammond sattus superautoga raskesse avariisse. Mees toimetati Šveitsis helikopteriga haiglasse ning pääses kergemate vigastustega.

Hammond oli parasjagu Šveitsis filmimas oma uue telesaate "The Grand Tour" tarbeks. Richard paiskus teelt välja ning auto lahvatas leekidesse, Hammond sõitis parasjagu St. Galleni teedel, mis on suletud Bergrennen Hembergi võidusõidu tarbeks. Auto, millega Hammond parasjagu sõitis, oli Horvaatias loodud tippklassi elektriauto Rimac Concept One.

Õnnetus oli siiski õnnelik, sest Hammond pääses vaid põlvemurruga ning oli pärast teelt väljasõitu kontaktne ning suutis rääkida

Mehe kaassaatejuht Jeremy Clarkson sõnas, et pole varem nii ränka õnnetust näinud ja väljendas uskumatust, et Hammond sellest eluga pääses.

Seotud lood:

Allikas sõnas väljaandele The Sun, et õnnetus oli olnud väga ränk. "Auto käis üle katuse ja läks põlema. Õnneks jõudsid päästjad õigel hetkel kohale ja Richard sai autost välja," sõnas allikas.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm