ENNE ja PÄRAST: Imeline muutumine! Esifeminist Lena Dunham näeb välja sootuks teistsugune

 (12)
Lena Dunhami kaalukaotus
Vida Press / Vida Press

Näitleja, kirjanik ja feminist Lena Dunham on kõvasti kaalu kaotanud. Ehkki ta skandeeris, et temast ei saa "enne-pärast" kaalukaotuse eeskõnelejat, on naise välimus siiski palju muutunud ning näikse, et Lena on ka tervislikumaid eluviise harrastama asunud.

Lena Dunham enne kaalukaotust:


2015. aastal rääkis Lena Dunham ESPN-ile antud intervjuus oma treeningharjumustest. "Kui teed trenni, tuleb sellest selline loomulik rahulolu ja teadmine, et oled oma keha heaks midagi täna teinud. Tegelikult lihtsalt asja kättevõtmine ja trenniminek muudab kõik muud toimetused ka oluliselt lihtsamaks ja paremaks. Mul on endometrioos (haigus, mille puhul emakaõõnt voorderdavat limaskesta (endomeetriumi) kudet kasvab ja toimib väljaspool emakat, - toim), mis on krooniline ja väga valus. Mul on olnud ka vaimseid haiguseid. Ma hindan oma tervist ja õnnetunnet ning olen aru saanud, et trenn annab mulle mõlemat juurde."

Lena aga oma kaalukaotust ise kommenteerida ei soovi ning pani ühe hiljutise Instagrami postitusega takkakiitvad kommenteerijad küllaltki karmilt paika. "Minu kaalukaotus pole mingisugune triumf ega märk, et ma olen lõpuks ometi internetitrollijate sõimule alla vandunud," kirjutas ta. "Mu keha kuulub minule, ükskõik mis faasis ja kujul ja vahet ei ole, mida ma sellega teen," lisas Lena.

Seotud lood:

Lena Dunham pärast kaalukaotust:Aitäh vastamast ja head loosiõnne!