Epp Kärsin pani "Õhtu" poisid punastama: sinu pruut käis koolitusel ja sul on küll selline nägu nagu sa oleks rahuldatud!

 (47)
Kroonika vebinar orgasmist 10. oktoobril!
Epp Kärsin pani "Õhtu" poisid punastama: sinu pruut käis koolitusel ja sul on küll selline nägu nagu sa oleks rahuldatud!
Kanal 2

Seksi ja naudingute maaletooja Epp Kärsin külastas esmaspäeva õhtul Kanal 2 telesaadet "Õhtu" ning tutvustas oma plaane suurejooneliseks Kroonika orgasmi-vebinariks, mida tal 10. oktoobril kureerima hakkab. Äärmiselt lõbusa intervjuu vältel suutis Epp mitu korda saatejuhid väikeste tüdrukute kombel itsitama panna.

Intervjuu käigus selgus, et kui inimene on hingega asja kallal, võib ka hallist hiirest tiiger saada. “Seks on elu imeline osa, millest ei saa üle ega ümber ja mida teadlikumad me oleme, seda õigemaid valikuid teeme. Naised, kes armastavad seksi, ei ole litsid, vaid teavad, et selles on üli suur vägi. Naine, kes oskab oma meest rahuldada — need mehed ei lähe iial kuhugi. Robert, sinu pruut on ju koolitusel käinud. Sul on küll selline nägu peas, nagu sa oleksid väga rahuldatud!” torkas Kärsin humoorikalt, pannes mõlemad saatejuhid, kõhud kõveras, naerma.

Kroonika vebinaril osaleda soovijad saavad saata vebinarile eelneval perioodil ja selle toimumise ajal oma küsimusi meiliaadressile vebinar@kroonika.ee. Küsimusi Epp Kärsinile saad esitada SIIT ning vebinarile registreerida SIIT!