Epsteini ja Eestiga seostatud modelliagentuur: kodumaise tippmodelli eksmänedžeril pole süüdistustega mingit seost

 (2)
Epsteini ja Eestiga seostatud modelliagentuur: kodumaise tippmodelli eksmänedžeril pole süüdistustega mingit seost
Foto: Scanpix

Äsja avalikustati nimekiri inimestest, kelle kontaktid skandaalne Jeffrey Epstein oma märkmikusse jäädvustanud oli. Nende seast võis leida ka üsna mitu seost Eestiga. Ka armastatud modelli Carmen Kassi endine mänedžer on Epsteini nimekirjas.

Märkmikust avalikustatud nimekirjast leiab Baltikumi modelliagentuuri Baltik Model Management endise omaniku ja Carmen Kassi eksmänedžeri Massimo Parisi, kellega Epstein mingil põhjusel kontakti on soovinud hoida.

Agentuuri juht Ingrida Bruggemann rõhutab Kroonikale, et Parisi müüs firma maha juba kolm aastat tagasi, mistõttu ei ole ettevõte Epsteini süüdistustega seotud.

Bruggemanni sõnul ei puutunud endine omanik ka varem Epsteini süüdistustega kokku. "Temaga pole räägitud süüdistusi kunagi seostatud ning tal pole Epsteini tegudega mingit pistmist."

Lisaks Parisile oli nimekirjas veel kolm Eestist pärit modelli nime, kelle seos Epsteiniga pole teada.

Epsteini kontakt Eestis on Massimo Parisi, kes esindas modelliagentuuri Baltic Models. Viimane alustas Tallinnas tegevust 1998. aastal. Agentuuri üks omanikest on Carmen Kass ja Parisi on olnud viimase isiklik agent.

Rannap Roostevaba maailm