Esimene ohver teada: Manchesteri tragöödias hukkus 16-aastane Georgina Callander

 (92)
Esimene ohver teada: Manchesteri tragöödias hukkus 16-aastane Georgina Callander
Gerogina Callander

16-aastane Georgina on esimene Manchesteri tragöödia ohver, kelle isik kinnitati ametlikult. Eile õhtul kärgatas plahvatus Manchester Arenal, mil popstaar Ariana Grande kontsert oli just lõppenud. Saalis oli tuhandeid lapsi ja teismelisi fänne. Surma sai 22, vigastada poolsada inimest.

Georgina oli üks kahekümne kahest elu kaotanud inimesest. Laupäeval kirjutas 16-aastane neiu suhtlusvõrgustikku Twitter: "Olen väga elevil" ja lisas juurde kaks aastat tagasi tehtud foto endast ja Ariana Grandest.

Teismelise piiga sõbrad kirjutavad Georginast kui ilusast ja armsast tütarlapsest, kellel oli imeline süda ja hing. "Ta pani kõik enda ümber särama ja oli kui päikesekiir," kirjutati Georgina kohta.

Georgina viidi pärast plahvatust haiglasse ning neiu lahkumise juures oli ta ema. "Puhka rahus, Georgina. Ma armastan sind nii väga, sa väärinuks kogu maailma. Ma olen õnnelik, et sain sind tunda," kirjutas sõber.

Näitleja Sean Maguire, kes mängis fantaasiaseriaalis "Once Upon a Time", postitas samuti tütarlapse mälestuseks teksti, kirjeldades Georginat kui toredat noort neiut, kellega tal eelmisel kuul õnnestus kohtuda. "Minu armastus talle ja kõikide ohvrite peredele," kirjutas Maguire.