Esimene suur muusikafestival jäetakse koroona tõttu ära: otsust mõjutasid kehtestatud reisipiirangud

 (4)
Esimene suur muusikafestival jäetakse koroona tõttu ära: otsust mõjutasid kehtestatud reisipiirangud
Foto illustratiivne: Scanpix

Hiljutise koroonaviiruse leviku tõttu tühistati tänavune armastatud muusikafestival Ultra Abu Dhabi.

Ootamatut uudist hakkasid jagama festivali organiseerijad, kes kinnitavad, et juba ostetud piletid makstakse fännidele tagasi, vahendab Edmtunes.

Jagatud teates selgitasid korraldajad, et maailma valitseva terviseohu tõttu pole nii suurte ürituste korraldamine piisavalt turvaline. Samuti mõjutasid otsust erinevate riikide ja lennufirmade kehtestatud reisipiirangud, mistõttu ei pruugi kõigil festivali külastamine võimalik olla.

Palavalt oodatud üritusel oleks pidanud üles astuma Afrojack, Alesso, Cirez D, DJ Snake, Dash Berlin ja paljud teised. Olenemata kõigest pole korraldajate hinnangul midagi olulisemat kui fännide ja artistide turvalisus.

View this post on Instagram

OFFICIAL STATEMENT

A post shared by Ultra Abu Dhabi (@ultraabudhabi) on

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!