Estonianworldi peatoimetaja arvamus Rüütelmaa skandaalsetest fotodest: Eesti pole isoleeritud saar, kus me saame teha ükskõik mida

 (106)
Estonianworldi peatoimetaja arvamus Rüütelmaa skandaalsetest fotodest: Eesti pole isoleeritud saar, kus me saame teha ükskõik mida
Talvo RüütelmaaEkraanitõmmis TV3 videost

Tallinna linnavalitsuse kõrget ametnikku süüdistatakse rassistlikus käitumises, sest viimane laadis sotsiaalmeediasse pildi, kus oli üleni mustanahaliseks võõbatud.

Väliseestlasi ühendava kogukonna sõnul on selline teguviis tänapäeva Euroopas ääretult labane ning näitab ametnike ükskõiksust.

Veebilehe estonianworld.com peatoimetaja Silver Tambur lausus TV3-le antud intervjuus, et Eestis pole küll ajalugu mustanahaliste orjadega, kuid peame arvestama ka ülejäänud maailmaga. Tema arvates saavad välismaal elanud eestlased aru, et me pole isoleeritud saar, kus võib ükskõik mida teha ja kõige üle naerda. Olgu selleks mustanahalised inimesed või mõni vähemus.

Talvo Rüütelmaa enda käitumises midagi valet ei näinud. Tema enda sõnul oli ta kehastunud kostüümipeol kaevuriks. Veel lisas ta, et kui keegi lisab tema tegevusele meelevaldselt mingi muu sildi, siis näitab see ise inimese rikutust.

Ka poliitik Yoko Alender ütles TV3-le, et sellised naljad praegusesse sajandisse ei kuulu.

Seotud lood:

Vaata täispikka uudislugu TV3 Seitsmeste Uudiste videost.