Eva Mendes selgitab, miks ei ole maailm Ryan Goslingu lapsi näinud: meil on paigas selged piirid


Eva Mendes selgitab, miks ei ole maailm Ryan Goslingu lapsi näinud: meil on paigas selged piirid
Foto: Scanpix

Näitlejad Eva Mendes ja Ryan Gosling pole maailmale oma lapsi veel näidanud. Selgub, et sellel on ka väga konkreetne põhjus.

Sotsiaalmeediasse postitatud pildi all selgitas Mendes ühele oma fännidest,miks tema perekonnast seni veel ühtegi pilti pole tulnud, vahendab E!News.

"Mul on alati olnud väga kindel piir selles, mis puudutab mu meest ja lapsi. Ma muidugi räägin neist vahel, kuid meie igapäevaelust pilte ei jaga."

Fännide rõõmuks võib aga loota, et tulevikus lapsi siiski ka maailmale tutvustatakse. "Mu lapsed on veel nii väiksed, et nad ei mõista, mida nende pildi jagamine tähendab, seega mul ei ole nende luba. Ma ei postita mitte ühtegi pilti kuni nad on piisavalt vanad, et mulle selleks luba anda."

Kuigi abikaasa on ju täiskasvanu, siis ka temast sotsiaalmeedias kuigi palju sisu ei leia. "Meile lihtsalt sobib nii, et püsime privaatsena."

Mendes ja Gosling on koos olnud alates 2011. aastast. Neil on kaks tütart, viie-aastane Esmeralda Amada Gosling ja kolme-aastane Amada Lee Gosling.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm