Evelin Ilves: kas suudlus on meil tõesti väär- või isegi kuritegu?

 (232)
Evelin Ilves: kas suudlus on meil tõesti väär- või isegi kuritegu?
Foto: Kalev Lilleorg, TV3

Möödunud neljapäeval eetrisse läinud hooaja viimase "Kolmeraudse" avakülalisteks olid ahistamisskandaali keskmes olev Taavi Rõivas ja tema muusikust abikaasa Luisa. Teiste seas vaatas saadet ka Eesti endine esileedi Evelin Ilves.

"Istusin üle poole aasta esimest korda mineval neljapäeval teleri ette ja vaatasin tolle hooaja viimase "Kolmeraudse" lõpuni," kirjutab Evelin värskes Naistelehes, et saade oli pinev nagu ühele heale telesõule kohane, ent siiski päriselu ja sellena kale.

""Kas suudlus on meil tõesti väär- või isegi kuritegu?" võiksin nüüd, aastaid hiljem, iseendaga juhtunut meenutades küsida," mõtiskleb ta ja viitab 2014. aasta suvel lahvatanud skandaalile, kui Kroonika kirjutas ja avaldas fotod sellest, kuidas Evelin unustas ühes augustiöös oma staatuse ja abielu ning suudles enda noort kaaslast, kelle tugevate käte vahel oli tantsinud ja õrnutsenud terve öö.

Evelin nendib, et ahistamine on seda kindlasti, ent selliste juhtude kajastamisel ei mõelda palju neile inimestele, kes loo kahe peategelase lähedal ja ümber seisavad: "Võõra suudluse kannatab ehk iga paar välja. Väljakannatamatuks muudab selle libastumise aga meediakajastus."

Loe refereeritud artiklit värskest Naistelehest.

Rannap Roostevaba maailm