Evelin Ilves uue ajakirja Hello! kaanel: 9 lehekülge artiklit, 10 lauset eksklusiivi!

 (91)
Evelin Ilves uue ajakirja Hello! kaanel: 9 lehekülge artiklit, 10 lauset eksklusiivi!
Mobiilifoto

Eelmisel nädalal Eestis esmailmunud ajakirja Hello! kaanel tervitab sel korral lugejaid presidendiproua Evelin Ilves, kelle teemal lubatakse kaante vahel eksklusiivi. Tsitaat Evelinilt kaanel ja ka läbi lapates veel kaks väljavõtet, mis samuti tema suust, jätab mulje, et ajakiri on tabanud ühe kõige harvemini kommentaare andva daami Eestis moestki vähemalt rääkima. Kas tõesti?

Siis aga selgub: need kolm lauset, üks kaanel ja kaks piltide vahel pikituna, on suures piiris see, millega Evelini koostöö ja lubatud "eksklusiiv" 9-leheküljelises artiklis piirdub. Kokku on Evelin vastanud oma stiili- ja rõivavaliku teemadel kümme lauset.

Poes lappajaile jätab see piltide vahel väljavõtetele pilku naelutades kenasti mulje, et ta on palju rääkinud ja meelitab ostma, ent väga väikeses kirjas artikli teksti lähemalt uurides selgub, et loo tõelised allikad on disainer Aarne Niit, Xenija Joost ning mitmete Eesti moefirmade esindajad, kelle jutule ja Evelini stiili kiidule kõik üles on ehitatud.

Samas, Hello! maksab ikka veel vaid ühe euro ja need 10 lauset paljastavad veidi tõesti tema paljukritiseeritud valikute kohta. Lisaks on ajakirjas veel 89 lehekülge muud meelelahutuslikku!