Evelin Ilvesel on kriisi tõttu näpud täiesti põhjas: endine esileedi peab loobuma vanalinna kodust, autost ja restoranist

 (73)
EVELIN ILVES
EVELIN ILVESFoto: Kristjan Lepp

Aastaid ettevõtlusega tegelenud Evelin Ilves tunnistab värskes Toidutare blogis, et ta peab käimasoleva koroonakriisi tõttu tegema oma elus suuri muudatusi.

"Pole mõtet pead liiva alla peita: kodurestoran on juba 1. märtsist 0-ringil, sama mu ettevõtte teise sissetuleku allikaga – koolituste ja konverentsidel esinemiste tuludega," tunnistab endine esileedi ning lisab, et lähiajal tuleb loobuda nii vanalinnas asuvast kodust kui ka autost.

Ilvese ainsaks sissetulekuks on nüüdsest noorarsti tasu. "Aga see pole siiski 0. Tsiteerides klassikuid: kehval ajal on sitikas ka praad..."

Artikkel refereeritud Toidutarest.

Tundub, et kevad on Ilvese elus olnud juba mitu aastat muutuste aeg. Täpselt aasta tagasi tuli avalikkuse ette, et endise esileedi ja muusiku Siim Rikkeri kooselu on lõppenud. „Me ei ela ühe katuse all, aga kodurestorani ja Hiiumaa söögikohta Roog teeme koos. Me oleme head sõbrad ja meil on super hea koostöö," sõnas Evelin toona.

Kuid vaid mõned kuud hiljem oli Rikker juba uue pruudi Heily Haasmaga altari ees abiellumas.

Eelmise aasta septembris teatas Ilves sotsiaalmeedia vahendusel, et on septembriga uue ameti võrra rikkamaks saanud.

Pildilt oli näha, et Ilves hakkab ennast teostama arsti-residendi olulisel ametil. "Uus algus. Uhiuus. Happy New Year," rõõmustas Ilves pealkirjas.

Rannap Roostevaba maailm