Evelin Võigemastil lõi "Väikeste hiiglaste" pisikest osalist vaadates emainstinkt välja: võib-olla peaks veel lapsi saama


Evelin Võigemastil lõi "Väikeste hiiglaste" pisikest osalist vaadates emainstinkt välja: võib-olla peaks veel lapsi saama
Fotokollaaž: Kuvatõmmis

Täna õhtul naases Kanal 2 ekraanile aasta meelelahutussaate tiitliga pärjatud hittsaade "Väikesed hiiglased". Esimesena pandi kokku Ott Leplandi võistkond, mille kõige pisem liige vajutas kohtunikel nunnumeetri korralikult põhja.

Ott Leplandi võistkonna kõige pisemaks liikmeks on 4-aastane Steve-Tristan, kes esitas kohtunikele humoorika pala nimega "Augulaul". Nagu nimi juba vihjab, pajatas minitalent oma loos sellest, kuidas sokki auk tuli.

Esimest korda telelavale astunud poiss paistis olevat veidi sapsu täis ning nii kippus tal laulujärg käest minema ja rekvisiidiks kaasa võetud punane sokk läks ootamatult lendu. Lisaks segas Steven-Tristani etteastet ka äkiline köhahoog.

Kohtunike laua taga istuvad sel hooajal Evelin Võigemast, Jüri Nael ja Tanel Padar, kes kõik elasid Steven-Tristiani etteastele kogu hingest kaasa. Nii Evelin kui ka Jüri ütlesid, et neil tuli tema etteastet vaadates lausa emainstinkt välja. "Võib-olla peaks veel lapsi saama," lausus pisarateni liigutatud Võigemast.

Rannap Roostevaba maailm