Evelyn Mikomägi bikiinivooru keelustamisest missivõistlustel: see pole enam naise loomuliku ilu näitamine, kui mängu tulevad silikoonid ja opereeritud ribid

 (30)
Evelyn Mikomägi bikiinivooru keelustamisest missivõistlustel: see pole enam naise loomuliku ilu näitamine, kui mängu tulevad silikoonid ja opereeritud ribid
Foto: Martin Dremljuga

Värskes Kroonikas meenutavad eksmissid oma kogemusi ja avaldavad arvamust #metoo teemal. Samuti räägitakse Ameerika missivõistluste trikoovooru keelust. Miss Estoia 2000 ja modelliagentuuri Living Models juht Evelyn Mikomägi tõdeb, et keeld on mõistlik, kuna loomulikust ilust on asi tihti kaugel.

"Eestis ei puutunud ma bikiinivooruga kokku, kuna minu aastal toimus võistlus kinnises ringis. Bikiinides esindasin Eestit Miss Universumil 2000 Küprosel ja Miss Earthil 2001 Filipiinidel. Mõlemad olid minu jaoks fantastilised kogemused maailma näha ning lõbus väljakutse end kaunitaridemeres proovile panna," meenutab naine.

"Finaali sain mõlemal korral kindlasti tänu sellele, et ei võtnud neid võistlusi surmtõsiselt, vaid lihtsalt nautisin igat hetke jäädes iseendaks. Oma treenitud 20. aastases noores kehas ei tundnud ennast kuidagi halvasti, ükskõik, mis mul seljas oli. Samas, kui tagantjärgi võtta, siis on see bikiinivooru ärajätmine igati mõistlik, kuna see pole enam naise loomuliku ilu näitamine, kui mängu tulevad silikoonid, opereeritud ribid," tõdeb ta.

Seotud lood:

"#MeToo on võib-olla läinud kohati liiga kaugele, aga isiklikult pole mul halbu kogemusi ei missina ega ka modelliagentuuri omanikuna. Tuleb tüdrukutele juba noorest peast teha teadvustustööd, et alateadlikult eemale hoiduda ohtudest ja valedest inimestest," sõnab Mikomägi.

Loe pikemalt värskest Kroonikast!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!