Fännid kihevil: kas tõesti oli Justin Bieberi kallima pruutkleidil kirjaviga?

 (1)
Fännid kihevil: kas tõesti oli Justin Bieberi kallima pruutkleidil kirjaviga?
Foto: Scanpix

Hiljuti jagasid Justin Bieber ja ta värske abikaasa pilte oma romantilistest pulmadest. Fännide tähelepanu röövis aga hoopis pruudi loor, mis mitmeid küsimusi tekitas.

Hailey Bieberi jagatud pildil on näha, et muljetavaldavalt pika loori otsa on lisatud legendaarne tsitaat, mida kõik pruutpaarid kuulevad, vahendan Fox News. "Till death do us part" ("Kuni surm meid lahutab")

Lisaks tuhandetele kiidusõnadele, mille kohaselt Bieberi kleit on just selline nagu iga naine unistanud on, leidub ka fänne, kes hoopis huvitavama küsimuse tõstatasid.

"Oodake, kas "till" ei kirjutata mitte "til"," tõmbas üks kommentaator ka teiste fännide tähelepanu. "Armas mõte, aga kahju on loorile kirjaviga jäi," lisas ka teine oma arvamuse. "Tüdruk, su looril on grammatiline viga," märkas ka kolmas.

Õnneks ei läinud kaua kuni segaduses fännidele sõna tegelik õigekiri lahti selgitati. "Ei, Hailey Bieberi pulmakleidil ei olnud kirjaviga," vaidles ajakirjanik Gibson Johns vastu. "Sõna ees ei olnud ülakoma, vaid jutumärk. See on disainer Virgil Ablohi tunnus."