Fännid sotsiaalmeedias: "Kiired ja vihased" pole enam kunagi sama

 (8)
Fännid sotsiaalmeedias: "Kiired ja vihased" pole enam kunagi sama
Paul Walker, Vin Diesel ja Tyrese GibsonREUTERS/Sergio Almeida

Paul Walkeri surm on tema Facebooki-kontole toonud enam kui 250 000 kommentaari, milles räägitakse nii hea näitleja lahkumisest, sellest, et "Kiired ja vihased" pole enam kunagi sama, aga ka sellest, et peaks meeles pidama, et Walker polnud ainus, kes õnnetuses surma sai.

Tryresa Richardson: "Palun ärge tehke järgmist Fast and the Furious filmi, te ei suuda asendada Paul Walkerit."

William Cox: "Fast and the Furious ei ole kunagi enam sama."

Robyn Jacobs: "Ma olin piisavalt õnnelik olla "Varsity Blues'i" riietaja. Mul oli au hängida Pauliga. Ta oli armas ja lahke mees.. Nii ilus ning teadlik sellest. Ta leidis vigastatud linnu ning tõi selle võtteplatsile sets lind vajas 24/7 hoolitsust. Ta oli väga eriline inimene. Olen kohanud palju näitlejaid, mõned kohtlevad sind kui alluvat, mõned kui võrdset. Paul kohtles kogu meeskonda nagu nemad oleks temast paremad, suure austusega. Ja kuigi ma tundsin teda põgusalt, olen südamest kurb. Puhka rahus, kalleim Paul."

Amy Ellen Murphy: "Jah, on väga kurb, et Paul on läinud, aga teine inimene autos? Miks teda ei mainita... sest ta polnud kuulus? Selle inimese surm on sama oluline kui Pauli oma. Ma näen seda paljude kuulsuste surmadega seoses, kus teine inimene pole piisavalt oluline, et isegi mainida. Inimesed, kes neid uudiseid ja teateid teevad, peaks häbenema!"

Kõiki südamlikke kaastundeavaldusi saad lugeda Paul Walkeri Facebooki lehelt.