Fännide rõõmuks - Ronn Moss tuleb taas! Nädala pärast näeb eelmist Ridge Forresteri eriti ootamatus kohas Lõuna-Eestis

 (9)
Vaprate ja ilusate Ronn Moss esines Tallinnas
Vaprate ja ilusate Ronn Moss esines TallinnasFoto: Marianne Ubaleht

Võiks ju arvata, et muusikuna tegutsev hittsarja "Vaprad ja ilusad" endine näitleja esineb suurtes saalides tuhandetele fännidele, ent järgmisel nädalal saab lauljaametit pidavat Mossi näha hoopis Pangodis talu õuel suvefesti raames.

19. augustil astub Moss üles Kiivitaja talu õuel, lisaks esineb ansambel Fix, Greg Bannis & The Bad ja külalisesinejad Jassi Zahharov ja Elina Nechayeva.

Eelmisel korral Mossi esinemisest krõbeda hinna tõttu ilma jäänud muusika- ja seriaalisõbrad võivad rõõmustada, sest piletihind on pea poole soodsamad kui mitte nii menukal esinemisel Alexela kontserdimajas, makstes seekord vaid 20-32 eurot Piletilevis.

Ronn Moss on tuntud aastakümneid teleekraanidel püsinud hittsarjast „Vaprad ja ilusad” tegelaskuju Ridge Forresteri ning ansambli Player liikmena. Tema bändi Playeri hittlugu „Baby Come Back” saavutas seitsmekümnendate lõpus esipositsiooni mitmetes USA edetabelites ning andis hoo sisse bändi edasisele edule. Player on tegutsemisaastate jooksul andnud välja kuus albumit ning tuuritanud USAs, Kanadas, Euroopas ja Austraalias. Lisaks on Ronn Mossil ilmunud ka kaks sooloalbumit.

Rannap Roostevaba maailm