Vaatamata lõpuseisule oli mäng suhteliselt tasavägine. Kuigi Iron Maideni väravavahi töö jättis soovida, oli Iron Maideni ründajate mäng tasemel. Mõlemad pooled võtsid mängu tõsiselt, kuigi mõlema poole väravavahid olid nurgalöökide ajal vastase värava all.

FC Flora Amatöör nimi oli kindlasti vale, sest meeskonnad ei koosnenud kaugeltki “amatööridest”. Väravavahiks oli Mart Poom. Kaitses Ivo Lehtmets - Risto Kallaste - Tarmo Rüütli - Marko Kuusik, poolkaitses Priit Reiska - Tiit Kõmper - Zaur Tshilingarashvili - Karel Voolaid , rünnakul Aivar Pohlak - Andri Hõbemägi ja varumängijad Valdemaras Martinkenas, Otar Korgalidze, Viktor Mets, Priit Adamson, Priit Tomingas, Janno Kivisild, Erki Kesküla, Margus Luts, Raimo Nõu. Iron Maideni põhimeeskond kandis nime RUGRATS ja koosenes järgnevatest jalgpalluritest: Chris Rowlatt, Jeff Lovell, James Lovell, Joe Lovell, Noel McCabe, Joe McCabe, Robert Wilson, Timothy Larkin, Adam Hamill, Vince Nicholl. Bändi liikmetest oli platsil Steve Harris, Dave Murray ja Bruce Dickinson. Iron Maideni meeskonna vorm oli väga sarnane Aston Villa meeskonna värvidele.

Esimesel poolaja alguses oli initsatiiv Iron Maideni käes, kuid 11 minutil sündis väljaku peremeeste kiire rünnaku tulemusena esimene värav – värava autoriks “amatöör” Aivar Pohlak. 40 minutil tuli platsile Bruce Dickinson. 44 minutil lõi Flora teise värava Otar Korgalidze. Külalismeeskonna esindaja püüdis kohtunikule tõestada, et tegu oli suluseisuga, kuid sai kollase kaardi.

31, 38 mänguminutil suutis Maiden teha 2 väga ohtliku rünnakut, mille tõrjumisega oli Poomil tõsiseid probleeme – Flora meeskonda aitas nendes olukordades ainult kaitse hea mäng.

Teine poolaeg oli mõlema meeskonna jaoks dramaatiline. 61 minutil lõi Pohlak kolmanda värava. 65 minutil lõi Mart Poom nurgalöögist tulnud pallist neljanda värava, kuid peale lööki jäi murule lamama. Mart Poomi asemele tuli värvasse Valdemaras Martinkenas. 71 minutil lõi Pohlak viienda värava ja mängu seisuks sai 5:0. 8 minutit hiljem värava Raimo Nõu ja veel 3 minutit hiljem Priit Tomingas. Seis oli 7:0

Mängu viimase 5 minuti jooksul tegi Iron Maideni meeskond tervelt 6 ohtliku rünnakut, millest viimane oli ka edukas – viimasel minutil lõi Joe Lovell värava. Seis 7:1

Mängu resultatiivsem mängija oli Aivar Pohlak, kes lõi kokku 3 väravat.

Mängu hindas rahvusvahelise kategooria kohtunik Oleg Timofejev.

Pealtvaatajaid oli ligi 1500.

Lauluväljak avab oma väravad kell 17:00.Kell 18:00 astub lavale Eesti metalbänd Ignorabimus. Järgmise etteaste teeb No Big Silence, kes esitab lisaks vanadele hittidele oma lähipäevil müügile tuleva plaadi “Successful, Bitch And Beautiful” lugusid. Peale neid võib näha laval Šoti bändi Mudsharks. Vahetult enne Iron Maidenit astub üles Inglaste soojendusbänd Dirty Deeds, kes on Iron Maidenit nende kontserditeil ennegi soojendanud. Korraldajad lubavad Iron Maidenilt võimsat lavashowd.