Filipp Kirkorovit ei tahetud kaaskonnaga ABBA-muuseumisse sisse lasta: n****i, mul teie luba vaja on!

 (45)
Eurovision 2016 kolmeteistkümnes päev
Eurovision 2016 kolmeteistkümnes päevFoto: Andres Putting

Poleks õige Kroonika-kajastus Eurovisionilt, kui ajakirja veergudelt ei leiaks staažika eurotrallitaja Meelis Kapstase vaimukaid tähelepanekuid ürituse naljakatest juhtumistest — sedapuhku tekitas furoori artikli autori poolt “koomiksitegelaseks” ristitud Venemaa megastaar Filipp Kirkorov, keda koos kaaskonnaga ABBA-muuseumisse sisse ei tahetud lasta.

Legendaarse Rootsi popansambli jaoks püstitatud pühamus leidis nimelt aset tõelistele VIPidele mõeldud pidulik vastuvõtt, mida võõrustas ABBA täht Björn Ulvaeus ise ning külalisi lasti sisse vaid nimekirja alusel. Kirkorov ja Lazarev olid juba sees, kuid paar jüngrit jäid šlagbaumi taha, mispeale megastaar mitte kõige ladusamas inglise keeles rootslastega vaidlema asus.

"Taipamatud svenssonid ei mõistnud, et tegemist on tsaariga, kes ei liigu sammugi ilma oma õukonnata ja nii helistatigi nõutute nägudega oma ülemustele ja sibati erilube jahtima," kirjutab Kapstas humoorikalt. "Filipp sai oma tahtmise ja kogu kamp marssiski sisse ning kostus, kuidas tsaar emakeeles rootslasi sajatas: "Nahhui, mul teie luba vaja!""

Loe meelelahutusuudiseid värskest Kroonikast!