FOTO | Aega võttis, aga asja sai! Koit Toome palus Kaia Triisa lõpuks endale abikaasaks

 (51)
Vaata sõrmust!
Suitsupply esitles sügiskollektsiooni
Suitsupply esitles sügiskollektsiooniFoto: Martin Dremljuga

Koit Toome ja Kaia Triisa teatavad sotsiaalmeedias rõõmsast uudisest – pärast 11 aastat õnnelikku kooselu palus Koit Kaia endale naiseks.

"On aeg!!!" kirjutas Koit Toome enda Instagramis.

"11 aastat õnne, 2 ägedat last ja lõpuks sain ka sõrmuse. Igal juhul jah!" kirjutas omakorda Kaia.

Koit Toome sõnas 2017. aastal Kroonikale koos Kaiaga antud intervjuus, et temal pole abielusse usku. "Ma olen oma karjääri jooksul esinenud väga ilusates ja meeldejäävates pulmades. Kaia teeb ju ka kogu aeg pruudimeike ja näeb neid asju seestpoolt. See on võib-olla see tüüpiline asi, et kui sa oled helimees, siis sul ei ole autos stereot, kui muusik, ei kuula sa vabal ajal muusikat ja kui oled mingi asja sees, siis sa ise ei oska seda hinnata… Võib-olla on see minu kiiks, aga mul kuidagi ei ole usku sellesse asja. Erinevate inimeste jaoks sobivad erinevad asjad. Lõppude lõpuks ju paber ei loe midagi ja meil on kõik lapsed…"

"Meil praegu niimoodi kõik toimib. Ma ei ole abielluja tüüp, midagi ei ole öelda," lisa Toome.

Veelgi paljastas paar selle, et nad kohtusid lahutuspeol. "See ei ole mingi saladus – see oli minu väga kalli sõbranna Margit Hakomaa lahutuspidu. Ja tänu tema peole lahkusime sealt Koiduga koos ning siiani astume ühist rada. Aga jah, mina olen ju pruutpaari, kui ma pruudile meiki teen, isiklikus tsoonis. Ja mis seal salata, vahel avastan end mõtlemas – vaadates neid kaht inimest –, et ei usu sellesse. Ja läheb aastake mööda… ja juba puhuvadki uued tuuled," rääkis Kaia.

Seotud lood:

Perekonnas on kasvamas 2008. aastal sündinud tütar Rebecca ja eelmisel aastal sündinud poeg Richard.

Vaata siit, mis paaride pulmi veel oodata võiks!

Kroonika soovib Koidule ja Kaiale kestvat armastust!

Rannap Roostevaba maailm