FOTO: Autoavariisse sattunud Lauri Pedaja operatsioon möödus edukalt: nimmelüli klammerdati kokku ja stabiliseeriti ära

 (34)
FOTO: Autoavariisse sattunud Lauri Pedaja operatsioon möödus edukalt: nimmelüli klammerdati kokku ja stabiliseeriti ära
Foto: Instagram

Tallinna-Tartu maantee 47. kilomeetril juhtus eile pärastlõunal raske avarii, mis põhjustas ummiku, kus omakorda viis autot kokku põrutasid. Ahelavariis sai vigastada avariis osalenud Subaru kaassõitja ning hiljem selgus, et vigastatu oli juuksur ja näitleja Lauri Pedaja.

"Esimest korda elus sattusin tôsisemasse liiklusõnnetusse ja ikka nii korralikult, et auto maha kandmisele ja ise ööseks haiglasse," kirjeldas Pedaja eile sotsiaalmeedia vahendusel juhtunud.

Avariist saadud vigastuste tõttu tuli mehel käia täna ka operatsioonil, mis nüüdseks edukalt selja taga. "Operatsioonil käidud. Mis mulle siis tehti ja miks tehti? Nimelt on mul üks selgroolüli pooleks ja mõned on mõranenud vôi killud väljas. Nimmelüli klammerdati kokku ja stabiliseeriti ära. Operatsioon läks edukalt ja plaanipäraselt," teatab Lauri. "Suured tänud kõikidele arstidele ja päästjatele, kes on minuga tegelenud ja aidanud mul positiivsust säilitada."

Eile ella 15 paiku põrkasid Tallinna-Tartu maantee 49. kilomeetril kokku viis sõiduautot. Avarii juhtus kaks kilomeetrit eelmisest õnnetusest Tartu poole.

Tallinna suunas liikunud Subaru rammis Passatit, mis paiskus põllule. Seejärel sõitis Subaru otsa ka Jeepile, mis omakorda paiskus vastu VW Golfi ja too jällegi vastu Audit.

Rannap Roostevaba maailm