FOTO | Endine lapsstaar Amanda Bynes on taaskord allakäigutrepil: näitlejatar lasi isegi oma nägu tätoveerida!

 (10)
FOTO | Endine lapsstaar Amanda Bynes on taaskord allakäigutrepil: näitlejatar lasi isegi oma nägu tätoveerida!
Amanda Bynes 2008. aastalScanpix

Sajandi alguses mitmete komöödiafilmidega tuntuks saanud teinistaar Amanda Bynes on viimased 10 aastat olnud Hollywoodi särast eemal ning üritanud oma deemonitega võidelda. Kui vahepeal ringlesid kuuldused, et Bynes on oma elu ree peale saanud, siis tema hiljutised tegemised väidavad vastupidist.

33-aastane endine staar lahkus hiljuti tugikodust, kus teda hoidi eemale alkoholist ja muudest meelemürkidest. Nüüd elab Bynes oma vanemate juures, kuid tundub, et seal on kasvatus natuke vabam.

Näitlejatar postitas Instagrami foto, kus on näha, et ta on lasknud enda põsele tätoveerida südame. Kehamaaling ei näe välja professionaalne ning süda on küllatki lopergune.

View this post on Instagram

👽

A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on

Septembrikuus naasis Bynes Instagrami ja näitas oma roosasid kiharaid ning värskelt fotolt selgub, et ta on otsustanudki selle värviga jääda.

Sügise hakul teatati, et seitsme aasta eest politseiga sekeldustesse sattunud staar on väidetavalt oma elu täielikult ümber pööranud. Ta lõpetas sel suvel ülikooli ning eelmisel aastal antud intervjuus Paper ajakirjale tunnistas Bynes, et tema allakäigus olid süüdi erinevad narkootikumid.

"Kõik, mille kallal ma olin terve elu töötanud, rikkusin ma Twitteris ära. See ei ole Twitteri süü, see oli mu enda süü," tunnistas Bynes, kes selle kümnendi alguses tegi narkootikumide mõju all erinevaid postitusi, mis tema võimalused suurest karjäärist rikkusid.