FOTO | Kas kuulsustele on rohkem lubatud kui tavakodanikule? Evelin Ilvese restorani kirjadega maastur eirab liiklusmärki

 (160)
FOTO | Kas kuulsustele on rohkem lubatud kui tavakodanikule? Evelin Ilvese restorani kirjadega maastur eirab liiklusmärki
Fotod: Ekspress Meedia/Lugeja foto

Tähelepanelikule lugejale jäi täna pärastlõunal silma endisele esileedile Evelin Ilvesele kuuluva restorani "Roog" märkidega maastur, mis eiras rängalt liiklusmärki. Pealtnägija sõnul istus Ilves ka ise maasturis sees.

"Täna kella 15.00 paiku jäi tiheda liiklusega Kalaranna tänaval silma olukord, kus peatumist ja parkimist keelava liiklusmärgi mõjupiirkonnas seisab Evelini köögi “Roog” kirjadega maastur mille kõrvalistmel paistis Evelin Ilves isiklikult istumas," kirjutas Kroonikale murelik lugeja, kes tõstatas ka küsimuse, et kas kuulsustele on meie riigis rohkem lubatud kui tavakodanikule?

"Liikluseeskiri peaks ju kõikidele ühtmoodi kehtima," lisas ta.

Lugeja foto

Ka varem on meedias räägitud Evelinist ja autodest. Näiteks Toomas Hendrik Ilvese ametiaegadel sõitis toonane esileedi ringi päris uhkete ametiautodega. 2012. aastal kasutas Evelin presidendi kantselei autoparki kuuluvat luksuslikku nelikveolist Audi A6 Allroadi, mille liisingmakse oli siis ligikaudu 785,5 eurot. Vaid mõned kuud hiljem sai Evelin juba uue ametiauto, milleks oli Volkswagen Sharan.