FOTO: Kuningas endiselt elus? Elvis Presleyt nähti möödunud nädalal kunagist kodukanti väisamas

 (53)
FOTO: Kuningas endiselt elus? Elvis Presleyt nähti möödunud nädalal kunagist kodukanti väisamas
Elvis Presley, 1972Foto: Scanpix

Elvis Presley surm raputas maailma 1977. aasta augustis, mil "Kuningat" tabas infarkt. Sellest ajast saati on vandenõuteoreetikud armastanud rääkida, et tegelikult on laulja jätkuvalt täie tervise juures ning teeskles oma surma, et põgeneda närvesööva tuntuse eest.

Presley oleks möödunud nädalal tähistanud oma 82. sünnipäeva. Selleks puhuks toimus tema kunagises kodus Gracelandis, Memphises iga-aastane pidulik tseremoonia, mille publiku seas märkasid ürituse tähelepanelikumad jälgijad vanemat meesterahvast, kes näeb nendesõnul välja täpselt nagu Elvis võiks tänavu näha.

Valge habemega musta riietatud mees tekitas kiha Facebooki leheküljel Evidence Elvis Presley is Alive, kus mõned fännid tõid välja, et lisaks sarnasele välimusele on härra läheduses näha ka kolme turvameest, kes on väidetavat muusikaikooni avalikul üritusel kaitsmas.

"See peab olema meie Elvis. Turvamehed teevad selle ilmselgeks. Ma oleksin tahtnud seal olla. Mina oleks kindlasti ta ära tundnud," kommenteeris üks laulja fännidest sotsiaalmeedia lehel.

Mõned austajad on ka arvamusel, et salapärase mehe näol on tegemist hoopis Jesse Garon Presley, Elvise surnult sündinud kaksikvennaga.