FOTO | Laura Põldvere sattus haiglasse: lauljataril kahtlustati tõsiste tagajärgedega haigust!


Laura Põldvere
Laura PõldvereFoto: Taavi Luhamaa

Eelmise aasta sügisel avalikustas Laura Põldvere, et tal on diagnoositud ravimatu haigus, kuid nüüd on naise tervis taas luubi all ning lauljatar pidi küsima abi erakorralise meditsiini osakonnast.

"Aitäh PERHi EMO arstidele, kes nii hästi mu eest hoolitsesid," kirjutas Laura oma Instagrami storydesse. "Olen paar päeva olnud puugikahtluses. Mind kontrolliti, mu eest hoolitseti," avalikustas lauljatar oma haiglasoleku põhjuse.

Tavalisele kontrollile lisaks võeti Lauralt ka seljaajuvedeliku proov. "Selleks, et välistada kõik kahtlused," selgitas ta.

Kuvatõmmis

Varasemalt on lauljatar rääkinud avalikult neeruvaagnapõletikust, millele sai Laura kõige tõhusamat abi sai Kasahstani pealinnas Astanas. "Kujuta ette, neil paiknevad seal EMOd suurtes kaubanduskeskustes. Seal tehti uuringud. Mitu päeva käisin tilgutite all." Sealne arst andis talle Eestisse kaasa analüüside vastuse ja täpse diagnoosi, mida meil siin polnud aastaid osatud panna. "Aga antibiootikume pean nüüd vastavalt valule vähem või rohkem iga päev võtma."

Rannap Roostevaba maailm