FOTO | Palju õnne! Maarja-Liis Ilus ootab teist last

 (42)
Eesti Muusikaettevõtluse auhinnad
Eesti Muusikaettevõtluse auhinnadFoto: Ilmar Saabas

Lauljatar Maarja-Liis Ilus ja tema muusikaprodutsendist abikaasa Fred Krieger ootavad teist last. Kroonikale saadeti sel nädalavahetusel tehtud foto Haabneeme rannast, kus on näha, et perega mõnusat suveilma nautinud Maarja-Liisil on ees korralik beebikõht.

Vihjed Maarja-Liisi rasedusest on ringlenud juba kuid. Ivo Linna 70. sünnipäeva kontserdil jäi külastajatele silma lauljatari lohvakad riided, mis andsid alust kuulujuttudele. Eelmisel nädalal toimunud lastepoe Bebe Organic avamisel varjas Maarja-Liis oma kõhtu aga suure käekotiga.

Ivo Linna 70 kuressaare Foto: Irina Mägi

Toimetus proovis saada ühendust Maarja-Liisiga, kuid lauljatar ei soovinud hetkel ajakirjandusega rääkida.

Lugeja foto
Seotud lood:

Perekonnas on juba kasvamas tütar Iiris, kes saab jaanuaris kaheaastaseks. "Ma ei arvanud kunagi, et lapseootele jäämine võib võtta nii kaua aega. Mõtlesin, et kui juba sünnib otsus, siis see juhtubki, väga kiiresti," tõdes Maarja-Liis pärast esiklapse sündi Anne & Stiili veergudel.

Kuigi Maarja kõrval on juba aastaid olnud kindel elukaaslane Fred Krieger, siis pani esimese lapse pikk ootus teda asju teisi vaatama. "Olen olnud idealist, soovinud, et lapsel oleksid mõlemad vanemad. Mitte et nüüd soovitaksin kellelgi saada laps juhusuhtest, aga mõnikord peab ideaalidest loobuma. Mehed tulevad ja lähevad, aga laps jääb,” nentis ta.