FOTO: President Ilvest nähti Riias tundmatu daamiga lõunatamas

 (120)
FOTO: President Ilvest nähti Riias tundmatu daamiga lõunatamas
Foto: Ilmar Saabas

Läti uudisteportaal Kasjauns.lv kirjutab, et president Toomas Hendrik Ilves lõunatas hiljuti Riias tundmatu daami seltsis.

Kui Ilvese ihukaitsjad hoolitsesid oma ülemuse julgeoleku eest baarileti juurest ümbrust silmas pidades, lõunastas Eesti president koos kaaslasega vabalt välisterrassil, kirjutab Kasjauns.lv. Pealtnägijad panid tähele, et Ilves rääkis daamiga inglise keeles, samas kui kõik tellimused personalile esitas naine läti keeles.

Foto: Ekraanitõmmis

Kasjauns.lv võttis ühendust ka Eesti presidendi kantseleiga, mille tulemusena saadi teada, et Ilves viibis sel kuupäeval Lätis mitu tundi. Tal oli vaba päev ja ta saabus Riiga lennukiga Saksamaalt. Pärast lõunasööki võttis Ilves Kasjauns.lv teatel autoga suuna oma maavalduse suunas, mis asub Eestis mitte kaugel Läti piirist. Presidendi pressiesindaja Toomas Sildam ütles Kasjauns.lv-le, et Eesti president naudib rõõmuga läti kööki iga kord, kui ta Lätit külastab, kuid Sildam ei olnud kursis, kellega koos ta seda seekord tegi.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!