FOTO | Rannamaja-Kristo naudib juba staarielu: sain pool tundi tagasi fännidega pilti teha

 (22)
Hääleta, kumb Kristo on seksikam!
FOTO | Rannamaja-Kristo naudib juba staarielu: sain pool tundi tagasi fännidega pilti teha
Foto: Scanpix

Pikki aastaid kestnud kodumaiste staaride põua võib ametlikult lõppenuks kuulutada, sest ekraanile jõudis rahva poolt palavalt oodatud tõsielusaade "Rannamaja". Vaid kahe episoodiga on pea igas naiselikumas seltskonnas põhiteemaks kerkinud võluvad Kristod.

"Rannamaja" staarid saabusid täna toimuvale TV3 peole eriti glamuurselt, lausa valge limusiiniga. Telekanali reporter Ingrid Teesalu tõttas kohe värskete kuulsuste juurde ja tegi loomulikult intervjuu pika Kristoga.

Pikk Kristo tõdes, et kõik juhtus tõesti glamuures villas just nii, nagu ekraanidelt tundus. "Kõik see nii oli," kinnitas sarmikas mees.

"Eks need viimased stseenid ja laused seal ikka toimusid. See, mis telekas näidatakse, kõik see nii oli, aga eks seal on oma komad või punktid ka," tunnistas ta rääkides viimasest skandaalsest episoodist.

Nimelt jättis pikk Kristo selles episoodis Ada kööki nutma, minnes hoopis esimeses episoodis ära võlutud Kerliga voodisse. Kerli oli juba lootuse kaotanud, kuid Kristo tõestas enda armastust mitu korda ühe öö jooksul.

Ka fännid on juba pikka Kristot märkama hakanud. "Ise sain pool tundi tagasi fännidega pilti teha," kinnitas ta. Kuid see ei valmista mehele meelehärmi. "Harjub ära, ise me sinna saatesse läksime," sõnab ta.