FOTO | Tõeline häärber! Grete Griffin ja tema spordistaarist kaasa ehitavad endale kadestamisväärset kodu

 (10)
Grete Griffin, Robert Griffin
Grete Griffin, Robert GriffinFoto: KALEV LILLEORG

Kergejõustiklane ja kahe lapse ema Grete Griffin näitas Instagramis esmakordselt tema ja NFLi jalgpallur Robert Griffin III uut kodu, mis on alles ehitamisel. Spordipere uus häärber rajatakse Florida osariiki.

Fotolt on näha, et paari uuel majal on suur garaaž ning uhke sissesõidutee. Maja üldmulje sarnaneb tõelisele lossile. Väidetavalt küündib kuulsa sporditähe väärtus umbes 16 miljoni dollarini ning võib arvata, et noored ei hoia unistuse kodu rajades raha kokku.

Kuvatõmmis - Instagram

Eelmisel suvel andsid Griffinid Kroonikale intervjuu, kus nad selgitasid, et hetkel elavad nad mehe töö tõttu Baltimore'is, kus neil on avar korter. Lisaks on Robertil uhke villa müügis Texases ja veidi tagasihoidlikum, kuid siiski suurejooneline eramu üürile antud Virginias. Rikkus pole paari arvates neid inimestena muutnud. "Me elame jätkuvalt pea sama tagasihoidlikult kui siis, kui meil polnud varalist kindlustatust. Käime šoppamas H&M-is ja teistes kiirmoekettides. Sööme ka McDonaldsis, kusjuures Eesti McDonalds on Roberti hinnangul palju tervislikum, võrreldes Ameerika omaga," rääkis Grete.

Loe intervjuud siit.

Rannap Roostevaba maailm