FOTO: Tõeline jõuluime: seni avalikult tuline homofoob Erki Nool seljatas meeltesegaduse ja klõpsas foto Marko Reikopiga!

 (195)
FOTO: Tõeline jõuluime: seni avalikult tuline homofoob Erki Nool seljatas meeltesegaduse ja klõpsas foto Marko Reikopiga!
Imre Sooäär, Facebook

Väga kirglikult kooseluseaduse vastu võidelnud Erki Nool on teinud suure sammu tolerantsuse suunas ja nagu juuresolevalt pildilt näha võib, on mees seljatanud nii mõnegi teda varasemalt painanud stamparusaama. Imre Sooäär lisas nimelt Facebooki pildi, millel Marko Reikop, kes pole iial oma homoseksuaalsusest saladust teinud, poseerib ja naeratab kaelakuti koos Erki Noolega. 

Imre Sooäär kirjutab fotoallkirjas järgmist: "Aasta foto otsijad, pange vaim valmis, siit tuleb kandidaat! Võibolla ka aasta suurim läbimurre kivinenud mõttemallides. Mõlemal päevakangelasel tekkis nende endi sõnul suur vastastikune respekt. Nad polnud lihtsalt kunagi rääkinud. Võibolla peaksime kõik rohkem suhtlema, et ühiskonnas jätkuks teineteise mõistmist ja erinevus tõesti rikastaks. Taustaks alati sharmantne paparazzo. Tänud sulle Marko Mihkelson, kes sa ehitasid sildu ja suurepärase seltskonna kokku kutsusid!"

Vaid nii vähe oli vaja, et meie ühiskond natukenegi kokkuhoidlikumaks muuta: teineteisega inimese kombel vestelda. Näha, et teisel pool kooseluseadust on ka inimene. Tuleb välja, et jõuluimesid juhtub!