FOTO: Vana sümpaatia ei roosteta? Näib, et Stig on soojendanud üles suhted kunagise tantsusaate partneri Karinaga

 (29)
Würffli plaadiesitlus KiviPaberKäärid
Würffli plaadiesitlus KiviPaberKääridFoto: Karli Saul

Räägitakse, et vana arm ei roosteta, aga ega see vana sümpaatia kah niisama kergesti roosteta. Eilsel lokaalis Kivi Paber Käärid toimunud ansambli Würffel live'il jäi Stig Rästa Publiku kaamera ette kaunitariga, kes hoolimata oma muutunud juuksetoonist on täiesti äratuntavalt Stigi kunagine Kanal2 saate "Tantsud tähtedega" partner Karina Vesman. Sama pidu väisas ka Stigi praegune eurolaulu partner Elina Born koos oma praeguseks juba teadaoleva kallimaga. Vaata SIIT!

Ei ole mingi saladus, et tantsusaatest on võrsunud hulgaliselt pikema- ja lühemaajalisi paare ja teemasid, kellest vastupidavamad on näiteks Getter Jaani ja Ott-Sander Palm ning Gerli Padar ja Martin Parmas, sest kuumad rütmid ja higised kehad nii trennis kui kaamera ees panevad tihtipeale unustama oma argipäeva halli reaalsust ja paraku ka olemasolevaid elukaaslasi.

Publik pakub sulle meenutuseks skandaalsemaid momente Stigi ja Karina tantsupoognatest...ja galerii lõpetuseks kaks pilti sellest mõnest harvast korrast, kui ta oma nüüdseks minevikku jäänud elukaaslase Kätliniga seltskonnas liikus. Emotsiooni vahe on üüratu. Ja olgugi et Stig ja Karina 2011.aastal igasuguse võimaliku suhte küsimusi agaralt pareerisid, ei tasu unustada, et kus suitsu, seal tuld.