FOTOD: 10 parimat ja 10 halvimat rõivavalikut Kuldgloobuste punasel vaibal

 (25)
FOTOD: 10 parimat ja 10 halvimat rõivavalikut Kuldgloobuste punasel vaibal
Fotod: AP/Reuters

Kuldgloobused on ja koos sellega üle vaadatud maailmakuulsate moemajade värskeim toodang ning selleaastased punase vaiba trendid. Järgmine moevvoor seisab ees Oscarite jagamisel, ent enne kui sellele mõtleme, vaatame üle, kes olid sellaastased õnnestujad ja ebaõnnestujad - need kes, peaksid sama stilistiga jätkama, aga ka need, kel on viimane aeg moenõuandjaid vahetada.

10 parimat
Mida ka naine ei kannaks, on tähtis, et see tema kehakujuga sobiks. Endale sobiva, ent samas "lihtsuses peitub võlu" valiku teinud daamid olid Kuldgloobustel silmapaistvaimad ilma liigsete sitside ja satsideta ning oli ka üksikuid, kes julgesid enam kangast enda külge panna, mõjumata sealjuures mingilgi moel punasele vaibale sobimatuna - vaata kas või Jennifer Lopezit!

10 ebaõnnestujat
Kurbusega peame tõdema, et kui Jennifer Lopez teenib moekriittikute plusspunktid, siis eesnimekaim ning alati stiilne Jennifer Aniston oli Kuldgloobustel kui kleidi sisse pandud ujuja - laiad õlad joonistusid kaela taha mineva kleidiga veel laiemaks ja kahjuks ei aidanud kuidagi kaasa olukorra parandamisele ka lõhik. Ka kleidis mees Conchita sai maha palju küsimusi tekitava valikuga, mis viimasel hetkel kokkupandud ja vanamoodsa mulje jättis. Enim kulme pani kindlasti kerkima õhtujuht Tina Fey õhupallilik valik, mis ta jässakaks keraks muutis. Nii temale, alati kaunile Keira Knightleyle kui Claire Danes'ile jääb üle soovitada - vahetage kiirelt stilisti!