FOTOD | Alla Pugatšova ja Maksim Galkini kodu sai tormis tõsiselt kannatada

 (3)
FOTOD | Alla Pugatšova ja Maksim Galkini kodu sai tormis tõsiselt kannatada
Scanpix

Eelmisel laupäeval tunnistasid Moskva linna ja ümbruskonna elanikud tugeva tormi ja paduvihma tagajärgi. Teatati kannatanutest ning kaks inimest hukkusid. Ka Venemaa esikpaar Maksim Galkin ja Alla Pugatšova kodu sai kannatada.

Venemaa üks tuntumaid koomikuid Maksim Galkin ja estraadikuninganna Alla Pugatšova elavad Moskva äärelinnas Grjazis. Galkin jagas fännidega sotsiaalmeedia vahendusel pilte, kus näha, et nende aias kasvas suur ja iidne puu, mis aga ei kannatanud tugevat tuult ja murdus tormi käes purustades aia. Õnneks ei saanud keegi vigastada ning ka naabrite kodu jäi puutumata, vahendab Starhit.

Instagram /@maxgalkinru

Kui paar lossi alles kolis olid nad rõõmsad, et neid ümbritseb kaunis maastik. Ka nende kodu on saanud Grjazis vaatamisväärsuseks, mida inimesed ja turistid külastavad. Mõned isegi korraldavad maja ees ekskursioone ja inimesi tuuakse kohale bussidega.

Seotud lood:

Kohalike sõnul võtavad Galkin ja Pugatšova aktiivselt osa ka kogukonnaelust. Nad üritavad teha kõike, et kohalikel oleks seal mõnus ja mugav elada. Räägitakse, et paar lavatseb Grjazi ehitada ranna.

“Alla Borissovna osaleb küla koosolekutel ja teatas hiljuti, et varsti saame me endale oma ranna. Liiva ja veeliumägedega,” sõnas üks Pugatšova naabritest.

Instagram /@maxgalkinru

Galkin teatas hiljem, et viibib ise väljasõidul, kuid puu sai omadel jõududel eemaldadud ning aed sai parandatud.