FOTOD: Aristokraatide läbu! Briti kõrgklassi võsuke pidas häärberis seninägematu labraka

 (28)
Nancy Morrison
Nancy MorrisonFoto: Facebook / Nancy Morrison

Briti aristokraadi tütar põhjustas oma naabrite seas tõelist meelehärmi, kui pidas enda 21 eluaasta täitumise puhul suurejoonelist pidu. Ehkki rikkurite krunt on ligi 33 hektarit suur, hoidis näitsiku labrakas naabreid pikalt üleval.

Aristokraatide sugupuust pärit Nancy Morrison kutsus endale sünnipäeva puhul külla 200 sõpra. Ehkki neiu on pärit tuntud ja austatud perekonnast, kelle hiigelmõis kõrgub Inglismaal Tisburys, pidi kohalik politsei peo liigse lärmakuse tõttu perenaist mitmel korral manitsemas käima.

Ent peolised ei lasknud ennast vormimeestest kuigi palju häirida ja möll häiris naabreid kella 8:30ni hommikul. Üks naabritest kurtis Daily Mailile, et tema perekond oli terve öö lärmi tõttu ärkvel. Naaber süüdistab äsja 21-aastaseks saanud Nancyt oma vaesemate naabrite ees eputamises ning suurustamises.

Süüdistustest ei jäänud puutumata ka Nancy isa, kes on juhtumisi parun ning naaber lajatas tallegi: "Ehkki see mees on parun, peaks ta teadma, et taoline vastutustundetu otsus lasta oma tütrekesel hommikuni läbustada, ei ole aktsepteeritav."

Parun on tänaseks naabrite eest vabandanud ning tõdes, et lärm läks tõesti üle käte. Samas raiub parun, et ta tütar teatas naabreid varem peost ja võimalikust öörahu rikkumisest.

Seotud lood:

"Muusika oli tõesti vali ja mürtsus varajase hommikuni, seega ma mõistan naabrite meelehärmi," lisas aristokraat.

Mehe sõnul on ka tema tütar Nancy olukorra üle järele mõelnud ning kahetseb, et naabreid kurvastas. Nimelt olevat Nancy varasemalt paljude naabrite juurest läbi sõitnud ning pannud nende postkasti kirjakesed, mis teatasid tulevast peost.

Vaata kaadreid peost Daily Mailist!